KONST / Litografier / Färglitografi 12599493
nr 1259 9493
Bernard Buffet
(1928-1999), Frankrike
Färglitografi, Signerad i tryckplåt, Hamn. Motivet: 49x65
Bernard Buffet, fransk bildkonstnär född 1928, död 1999.
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 3 juni 2019
kl 20:47:55
300 kr
500 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
Bernard Buffet
Läs mer om Bernard Buffet